All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Дякую. Вже продав авто, але передав код новому власнику )
 3. Last week
 4. Слава Україні. Підкажіть що може бути за біда з машиною(віто 639, 111, 2004 року) коли на дворі жара вище 31°c,то включається вентилятор блоку управління,і мигають фари і габарити (як сигналізація); і ці симптоми не зникають аж доки температура повітря не впаде до 24°c... Де шукати причину
 5. Чтобы поднять экономику , то необходимо заниматься международными продажами. У моей компании специализации продажа сои оптом , поэтому я обращаюсь в транспортную компанию «ГАЛС МАРКЕТ» , чтобы мне помогли реализовать все мои бизнес проекты.
 6. Доброго дня, шукаю код розблокування
 7. Earlier
 8. Если вы желаете досконально выучить все правила дорожного движения, тогда вам нужна автошкола Одесса Турбо Драйв. Это самый лучший способ все освоить и получить необходимые навыки и знания. Я тоже обучалась в этой автошколе, все понравилось, к каждому ученику индивидуальный подход.
 9. Нажаль вони поки ще там та не можуть виїхати. Періодично виходять на зв'язок, тому поки пошуку в режимі очікування. Дасть Бог, в найближчий час вдасться виїхати.
 10. Тю, зараз так кожний другий чоловік.
 11. Андрюха , ти кращій , бо допомагаеш всім
 12. Сейчас таких аккумов уже ни кто не делает.
 13. Цей прожив з моменту випуску авто, тобто біля 10-ти років, великий - 9 років) Надіюся на кращий результат 🙂
 14. Дякую за відповідь) Чи є смисл купляти фірмовий мерседесівський акумулятор, може він довше протримається, ніж звичайний. Для заміни треба знімати частину обшивки в багажнику, краще не робити це часто)
 15. Стандартный кислотный аккум закрытого типа, как в бесперебойниках https://hotline.ua/computer/akkumulyatory-dlya-ibp/7562-88995-88996-368785/
 16. Дякую! Запишуся до вас на діагностику. Ну і з акумулятром треба тоді теж вирішити 🙂
 17. 1. Малий АКБ міняємо тому шо він вмер. 2. По поводу АКПП - потрібно зробити короткий тестСтар Діагностикою, шоб подивитися які будуть помилки. Скоріш за все будуть по датчику положення швидкості валу.
 18. На ML 250 Bluetec, 2012 рік, на початку руху вперед, або назад вибиває передачу з дуже сильним поштовхом і авто зупиняється. Мотор при цьому не глохне, працює. При повторному переключенні їде нормально. Було таке раз п*ять. Авто до цього майже не їздило, стояло біля двох років на стоянці під відкритим небом. Якраз перед тим, як стати на стоянку, два роки назад, масло в коробці було поміняне на нове і без проблем автомобіль проїхав пару тисяч кілометрів. Потім минулого року влітку ще пару раз були виїзди, все було гаразд, поштовхів не було. Цього року, минулого місяця почали знову їздити на авто і було пару таких поштовхів. Я подумав, що це якось пов*язано з тим, що в баку давній дизель, треба трохи поїздити і воно пройде. Але потім звернув увагу, що двигун тримає оберти нормально, вибиває саме коробку і саме при початку руху. Також минулого місяця з'яфвилося повідомлення, що треба поміняти другий (маленький) акумулятор, який стоїть ззаду, в багажнику. Напевне, якщо маслу в коробці більше двох років, хоч на ньому майже і не їздили краще поміняти і почати треба з цього? І чи може впливати маленький акумулятор на роботу АКПП, може почати ремент з нього?
 19. Тоді добре чутно шипіння коли авто заведене
 20. Оказалось был порван шланг вакуумной регулировки, спасибо за ответ
 21. Доброго дня, зніміть задню кришку та защьолкніть тримач лінзи, він в формі яблока, вискочив з штоку на червяку. Можете подивитися як правильно на іншій робочій фарі.
 22. Здравствуйте, Проблема: Опустился пучок света после замены лампочки Заменил лампочку ближнего света H7 на правой стороне, заменял ее днем, после замены показалось что правая фара светит ниже, Потом при езде ночью увидел что пучок света вовсе опустился, светит 5 метров вперед Что может быть, можно ли отрегулировать самому либо ехать на сервис? Mercedes w210 1996 год, Машиной месяц как владею и мало что о ней знаю Была лампа Philips, поставил другого производителя лампу
 23. Всем привет! Подскажите может кто знает решение проблемы, Mersedes Sprinter 2002 Года коробка спринтшифт (робот), после замены сцепления, выжимного, насоса и масла в коробке перестали включаться передачи на заведенном моторе (на табло бегают буквы A и ). Причем если на заглушенном моторе при включенном зажигании включить передачу вперед или R и завести двигатель, то машина сразу начинает ехать. Стардиагноза в моем городе нет, хотя адаптацию коробки как мне сказали провели другим диагностическим оборудованием. Насос при включенном зажигании по звуку включается накачивает давление и выключается
 1. Load more activity