Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/01/2018 in all areas

  1. 1 point
    погрешность идентичная что в Днепре заливался, что в Киеве, Гомеле, Минске или думаете всемирный заговор с недоливом ? у цешки верно показывает остаток и по расходу цифры совпадают с реально залитым топливом.
  2. 1 point
    Я на сто работаю. И часто общаюсь с владельцами авто. Очень много нареканий на качество топлива на ОККО. По крайней мере в нашем городе. Поэтому и не заправляюсь больше на этой заправке. Хотя. Когда езжу в дальние поездки заправляю на этой же сети заправок и проблем нет. Даже по расходу топлива есть разница. Так что это все касается только заправки ОККО в моем городе.
  3. 1 point
    чесно скажу на спрінтері кожні 2 роки ремонтував мотор пробіг за два роки ставав 200 тис км гарантію на ремонт всі дають рік або 100 000 км але толку??? якшо стає 200 тис або за них то відразу стружка... олива кожні 10 тис км... після установки з Млки мотора машина стала інша мотор по іншому робив... ніхто їх толквово не може і не вміє ремонтувати в Україні Всі ремонтери будуть себе хвалити... але якшо проблема то будуть то на гільзувальщиків то на зп то ще щось інше крайнього потім не буде... але ж і пробіг... вкласти можна... але чому після БУ мотора з млки машина вже пройшла 300 тис км і на ній уже їздять другі люди і ще в мотор не лазили.... ось вам і велика дилема ремонту... ремонт адекватний не може встати в меншу ціну ніж бу двигун 646 - 1200-1500 дол... то не ремонт.... то походить... на базар...