cosworth

Пользователь
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cosworth last won the day on December 8 2017

cosworth had the most liked content!

Community Reputation

7 Обычный

1 Follower

About cosworth

 • Rank
  R-class

Старые поля

 • Модель
  Sprinter 316 CDI (om612). Vito 638.CDI (om611). w124 E300 DIESEL (om606) не CDI
 • Настоящее имя
  Міша

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Transkarpatia,Ukraine,Vinogradov

Recent Profile Visitors

1,364 profile views
 1. cosworth

  W164 OM642 Заводиться і глохне.

  у дійсних значеннях В80. ..hPa отакої)
 2. cosworth

  W164 OM642 Заводиться і глохне.

  ну так Ти ж озказуєш (не мені шось тіпа розказуєш, а розказуєш процес) що все перевірено і все у нормі, у параметрах. цифри давай. На скільки градусів цепура розтягнута? форма меандра сигнала датчика распредвала відповідала еталонній? величина імпульса вольт ? час періода ? так само по каналу 2-ва коленвала. Так причина у чому була? винось вердикт.
 3. cosworth

  W164 OM642 Заводиться і глохне.

  що саме ти маєш на увазі про чудеса? з.і. до чого цей сарказм
 4. cosworth

  W164 OM642 Заводиться і глохне.

  ок, ану давай зробимо так, знімаєш 3 форсунки (1-й 3-й і 5-й циліндрів, тобто сторона ГБЦ пасажира), потім знімаєш кришку ГБЦ/тобто кришку распредвалів (болти 6-ка але довжина різна! ), потім за болт коленвала прокручуеш колінопо часовій і виставляеш распредвали по міткам (мітки на шестернях распредвалів (точки кернені на зубах шестерен) мають зійтися в середині. А тепер питання!...На скільки градусів відмітка ОТ (вмт) на шківу коленвала перейшла ответчик?......5градусів, 10 градусів?......чи 15 ть градусів?... Точні цифри сюди давай. будеш Ти розказувать що все провірено, ага. чудес не буває.
 5. Головку блока цилиндров снять/установить (в прикрепленных материалах) 1-install cylinder head.pdf Tightening diagram of cylinder head bolts.pdf
 6. Распредвалы снять/установить (в прикрепленных материалах) 1-install front cover on cylinder head.pdf 3a-Базовое положение распредвалов отрегулировать.pdf 3b-install chain tensioner.pdf 3-Checking basic position of camshafts.pdf 8-Маркировка крышек подшипников распределительного вала.pdf 9-Отличительная маркировка распределительных валов и её соответствие.pdf установить.pdf
 7. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  ок)..роби як знаєш) тільки не сердься бо то фсьо фігня, і так для клієнта Ти будеш завжди фіговий)))) особливо для токо котрий жме гаманець))))))))))))))))
 8. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  )))
 9. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  До чого ці *качелі * ? Читай уважно документацію у WIS там все чотко вказано, показано і т.п. і як за допомогою мікрометра часового типа з витягування форкамери зловити ОТ . На що Ти зі мною сперечаєшся? я або кажу або мовчу якщо не тямлю в тому.
 10. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

 11. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  ......
 12. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  Не перевертай слова, нерухома мітка на кришці і рухомий кронштейн (модифікація кронштейнів для приєднання (базірованія, позиціювання якщо завгодно ) датчика стробоскопа.
 13. cosworth

  Дизельный "кабанчик"

  Певно Ти не уважний коли читаєш матеріали завода виробника. Кажу на кришці є нерухома відмітка.