cosworth

Пользователь
 • Публикаций

  907
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

cosworth стал победителем дня 8 декабря 2017

cosworth имел наиболее популярный контент!

Репутация

4 Обычный

1 Подписчик

Информация о cosworth

 • Звание
  R-class

Старые поля

 • Модель
  Sprinter 316 CDI (om612). Vito 638.CDI (om611). w124 E300 DIESEL (om606) не CDI
 • Настоящее имя
  Міша

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Transkarpatia,Ukraine,Vinogradov

Посетители профиля

1 148 просмотров профиля
 1. Хлопці, діагностику правильно зробіть
 2. Пропала тяга мл320

  Якщо у приборній панелі світить ВAS ESP то і в DAS (діагностика) також будуть актуальні та збережені помилки, по котрих можна працювати! Міняй діагноста! А ще діагносту DAS показує короткому тесті ( у окремій виділеній графі) корта конкретно помилка Тобі світить у приборній панелі. Тобто є помилки котрі Тобі (як водію) оптично немає індикації у приб.панелі, але вони всерівно зберігаються у Актуальних та Збережених помилках. Наприклад як загально ЧЕК, або символ двигуна. А є помилки котрі Тобі (як водію) оптично Є індикації у приб.панелі ( у даному випадку ESP BAS) і вони точно є у Актуальних (при підключеному мультиплексорі. Тобі совет, перевір точки кріплення МАССи, бажано якомога всі точки у моторному відсіку, а ще краще просвіжити точки МАССи (W). І ще прозвонити всі лінії від разема ЕБУ до разема датчика скорості. на опір (сопротівленіє). І піднімати кожне колесо і крутити чи бачить датчик скорості як крутиться колесо. У діагностиці у конкретному вибраному пункті це все можна бачити реальтні у реальному часі параметри. Працюйте.
 3. треба би починати хоча би з WDB124022... (а краще весь VIN, бо по подписы доводиться вгадувати, а вгадувати це як вночі пальцем на звізду у звіздяне небо), а ше так як заочні діагнози не бувають точними (треба до хорошого моториста поїхати) котрий працює з Мерцедесами аби підключився стар діагносісом (у ННТ він читатиме по HFM що там прописалося ы выдкриэ нужний пункт провірки у WIS (Test Program HFM egine 111). А так, тут, на пальцях, провір дросельну заслонку (конструктивний узел *ЕА* електронна педаль (на впускному коллекторі) Електронік Акселерийшн. І ще шукай подсос воздуха на впускови Іще расходомір масси воздуха (MAF) (буде глохнути на свытлофоры сама коли тримаєш на D. ну і т.д. і т.п. Моторна електропроводка має бути добра. У тому числі проводка дросельної заслонки. І щеточний узел моторчика дросельної заслокнки (ЕА)
 4. Ошибка P0256

  поки не буде гарантованих 360 об/мин стартера і нуного тиску у рампі, мозги не почнуть керувати форсунками і ви не заведете. Воздуха від топливного фільтра і до підкачуючого насоса не повинно бути, ви скоріше стартер зпалите крутячи і акб посадите.
 5. а вердикт остоточний що він здох?.... може *там* треба попрацювати
 6. Вылет дисков

  а можете дати сілку на програму звідки такі файні картинки?
 7. Схема вакуумных трубок для W124 200D ОМ601

  более детально и точно по двигателю om601 схемы в прикрепленном материале om601_vacuum.pdf
 8. а ещё у Вас, с этой аварией, даже на холостом ходу двигатель работает иначе, громче, т.е. не в параметрах. он как бы *тарабанит*, проверяйте параметры дактчика давления наддува согласно пунктам проверок под час диагностики. Автомобиль у Вас давно?,..был такой симптом когда (обнуленый/ресетнутый) блок управления двигателем был подключен с другого такого же автомобиля, но с другой комплектацией. ошибка по давления наддува присутствовала, после проверок давление наддува было не при чем. Это не относится к Вашей ситуации, наверное, Проверяйте.
 9. под час диагностики должно было показать пункт как проверить датчик давления наддува, и его питание. там в диагностике все показывает как проверять. аж после всех проверок нуно выносить вердикты. найдите мастера который проводит диагностику с помощью дилерского оборудования.
 10. Мошеник на форуме

  останім часом чую від людей багато негативу про альфу, схожі випадки. і кажуть вони повязані у мутні у різних сферах. певно не зря злодій використовував альфу.
 11. Та ТНВД то як конструктивний узел на 606-й підійде, але по параметрах ні. Двигун буде працювати, але не в параметрах. Скільки хочете за ТНВД у зборі ? Чи є форсунки?..ціна? -форкамери -муфта опережения -корпус топл.фільтра з трубками - піддон ну і т.д. оголосьте ціни
 12. Сергій, зможу зателефонувати вже тільки з понеділка, тепер вже язик *шатається*,тому тут печатаю. на WDD212002... хочу обновити навігацію аби не *тупила* *старими* картами по Венгрії (Еуропі). що мені треба придбати від Вас і скільки я маю віддати грошей? я хочу придбати так аби якомога меньше сексом при установке займатися. т.е. (серйозно) треба обновити навігацію на максимально нову. карти. є інтерес. аймсорі. дякую.
 13. ціну будь ласка вкажіть. є інтерес. сенкйу від вері мача.
 14. Мерс w124 1989г

  Андрій, а де новий салон?, мене тут по іншу сторону монітора хлопці *трошки скажем так далекі від мерседеса* дивилися оголошення,фотки,і питають аби я ще глянув,уточнив і т.д. і т.п. Може куплять, незнаю. Но раз деталі інтересують. І не хочуть лаханутися. Ну мало лі. Це ж як не як а це Мерседес клуб. Всьо по чесному має буть. Ще питають аби вточнити чи ціна дійсно така як вказана у оголошенні тобто 3500 euro или 4500 $ чи то є помилково. Краска файна, смотриться, але чи не падав з моста случайно наприклад, або тому подібне столкновеніє. Відповідальність лежить також на мені за совет. Певно спідометер не мотаний?, а і щоб не жер більше 15 літрів топлива. Телефонувати раз не будем, декотрі деталі хочем тут оточнить,зафіксіровать. Дякую