valentin-rivne

Пользователь
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About valentin-rivne

 • Rank
  E-class

Старые поля

 • Модель
  W221 2006рік ML350 2012рік VITO 115 2004рік
 • Настоящее имя
  Валентин

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. от я й шукаю до кого звернутись!!!!
 2. хіба шо голанці змотували бо ті хто приганяв не могли я впевнений!,,по книжцІ обслувовування теж все пляше,,, по компі дивились теж вроді все гуд,,,,плюс фото є ще коли автомобіль трудився на фірмі в голандії! По змотуванню мало процентів!
 3. Проблема в компі, таку пригнали! Коли заводиш з першого разу горить чек та авто тіпа в аварійном режимі ! якщо включити виключити знов включити та завести все нормально чек не горить,ніяких проблем!!!! вже так катаюсь 2,5 роки,,,хочеться устранить!!! УВАГА! На станції сказали таку помилку!!! 2339-001 Вариантное кодирование EE PROM ошибка контрольной суммы!!!! хто допоможе та яка ціна !!! тел 0673606560 Валентин
 4. valentin-rivne

  Куди Підключити Фаркоп?

  а якщо підключитись просто без блока до фанарів що буде???
 5. valentin-rivne

  Куди Підключити Фаркоп?

  справа сзади в полостях,шукав не можу знайти вроді як нема там розйомів,,,вмене є можливість відрізати фішки з тієї машини де стояв цей фаркоп,,,,чи зможу я підключитись якимось чином до проводкі задньої ??? чи потрібно купувати комплект проводів від головного компютера до блока фаркопа!
 6. valentin-rivne

  Куди Підключити Фаркоп?

  в мене є проводка від фаркопа до блока,,,, а що в сам блок підключати???? я думав що у всіх 639 з завода повинні бути фішки для підключення!!!!! тільки де вони знаходяться???
 7. допоможіть!!! купив фаркоп з блоком оригінал,фаркоп поставив а підключку не можу знайти,тещо до блока підключається,з правої сторони підкартою не найшов може буди що в мене нгема підключки?
 8. уже год катаюсь так включил зажигание выключил включил завел поехал,с первого раза если завести чек горит турбина не работает на диагностике толком ничего не обьясняют не разбираются видимо!!!!
 9. Wdf63960113042383 по максимому,,,, спасиба!!!!!!!!! в личку
 10. valentin-rivne

  Яке Краще Масло Залити?

  Як на рахунок цього масла ARAL SuperTurboral 5W-30 В німетчині в книзі сервісу тільки масла арал прописані по заміні!!! На 15000 масла не взяла залито було арал хай тронік 5/30
 11. valentin-rivne

  Яке Краще Масло Залити?

  А що скажете на рахунок Арал
 12. valentin-rivne

  Яке Краще Масло Залити?

  А що скажете на рахунок Арал
 13. В мене 115 2004 року перший раз міняв як купив то залив арал хайтронік тепер найшов що в сервісній книжці заміна проводилась арал мега туборал 10/40 яке з цих масел краще ,,,і чи впливає масло на гучність роботи двигуна??? А може взагалі якесь інше масло лити????
 14. valentin-rivne

  Вибрация По Кузову 639

  попробуй поменять масло в мосту!!!!!!!!!!!!!