exist

Коммерция+
 • Публикаций

  224
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о exist

 • Звание
  www.Exist.ua

Старые поля

 • Модель
  EXIST
 • Настоящее имя
  Alex

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Kiev

Посетители профиля

856 просмотров профиля
 1. Шановні клієнти! Ми реалізували на сайті одну з найбільш очікуваних вами опцій - Блокнот. Блокнот – це, так званий, список бажань, де ви можете фіксувати та зберігати результати пошуку товарів на сайті, з метою їх подальшого використання. Сподіваємося, що з появою Блокноту користування сайтом стане для вас більш зручним. Ми поступово реалізуємо всі побажання, які було висловлено вами за допомогою різноманітних ресурсів. Кожну з реалізованих опцій ми анонсуватимемо. Очікуйте подальших повідомлень!
 2. Автострахування Однією із актуальних потреб автовласників є автострахування. Наприклад, автоцивілка є обов’язковим видом страхування, без якої не варто виїжджати взагалі. Крім того, є інші види страхування, наприклад, страхування добровільної відповідальності, КАСКО, Зелена карта для виїжджаючих за кордон. Для наших клієнтів ми відібрали декілька надійних страхових компаній, які пропонують увесь спектр полісів автострахування. Наші спеціалісти відділів продажу нагадають про наближення терміну закінчення полісу, запропонують вигідні умови страхування згідно із побажаннями клієнта та оформлять поліс, який можна отримати в одному із 33 офісів продажу по всій країні або Новою Поштою. Це зручно і надійно.
 3. Нова акція від VALEO та EXIST.UA! Купуй щітки склоочисника VALEO, гарантовано отримуй фірмовий KEY-HOLDER та ставай учасником розіграшу цінних подарунків! Акція діє з 09.10.2018 по 09.11.2018 Детальніше
 4. Минулого місяця відбулося вручення призів по таким акціям: «КУПУЙ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ ТА ВИГРАВАЙ ПРИЗИ!» - 3-й розіграш «КУПУЙ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ ТА ВИГРАВАЙ ПРИЗИ!» - 4-й розіграш Вручення головного призу IPHONE X в акції до Дня Народження EXIST.UA! «ОСВІЖИ СВОЄ АВТО!» «БУМ ПОДАРУНКІВ ВІД PHILIPS» «СУПЕРПРИЗ ВІД UFI!» «ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ!»
 5. Шановні клієнти! Інтернет-магазин автозапчастин EXIST.UA виступає надійним партнером для своїх клієнтів. Усі товари, придбані в EXIST.UA, захищені справжньою гарантією. А відтепер ми пропонуємо найлояльніші умови, які не мають аналогів в сфері продажу автозапчастин: - гарантія на товари, що придбані у нас, окрім електричних виробів та автошин, становить мінімум 6 місяців або 20 000 км; - виробники можуть надавати розширену гарантію згідно власних умов; - розгляд претензій до товарів ціною до до 3 000 грн. не потребує жодних документів - просто надайте дефектний товар; - розгляд претензій до товарів ціною більше 3000 грн. потребує, крім дефектного товару, лише заказ-замовлення на встановлення товару на СТО та Акт рекламації від СТО, при цьому рішення приймається на місці; - усі витрати на пересилку товару для розгляду претензій - за рахунок EXIST.UA. Подробиці читайте на сайті та запитуйте в спеціалістів відділів продажу.
 6. АКЦІЯ «КУПУЙ СВІЧКИ ЗАПАЛЮВАННЯ DENSO!» Купуй свічки запалювання DENSO, гарантовано отримуй фірмовий освіжувач повітря, та бери участь у розіграші цінних подарунків! Акція діє з 02.10.2018 по 02.11.2018 Детальніше
 7. ГАРЯЧИЙ ТИЖДЕНЬ НА EXIST.UA! Зроби замовлення на суму від 800 гривень в акційний день та візьми участь у розіграші подарунка. Брати участь в акції можна кожень день! Акція діє з 01.10.2018 по 07.10.2018 Детальніше
 8. Минулого тижня відбувся розіграш по спільній акції EXIST.UA та KYB! Детальніше з ним можна ознайомитись тут: Розіграш по акції «ЗАБЕЗПЕЧУЙ СВІЙ КОМФОРТ!»
 9. Минулого тижня відбувся розіграш по акції! Детальніше з ним можна ознайомитись тут: Розіграш по акції Denso
 10. Спільна акція EXIST.UA та NOKIAN! Бери участь в опитуванні, та отримуй в подарунок комплект зимових шин Nokian Tyres! Акція діє з 13.09.2018 по 13.10.2018 Детальніше
 11. Спільна акція EXIST.UA та SHELL! Купуй АКЦІЙНІ ОЛИВИ SHELL HELIX та гарантовано отримуй подарунок! Акція діє з 13.09.2018 по 13.10.2018 Детальніше
 12. Минулого тижня відбулися розіграші по акціям! Детальніше з ними можна ознайомитися тут: Розіграш по акції MSG П’ятий розіграш по акції «Автоцивілка»
 13. Минулого місяця відбулося вручення призів по таким акціям: Нагородження по спільній акції EXIST.UA та WOG! Перше вручення по акції «КУПУЙ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ ТА ВИГРАВАЙ ПРИЗИ!» Друге вручення по акції «КУПУЙ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ ТА ВИГРАВАЙ ПРИЗИ!» Нагородження по спільній акції EXIST.UA та ABE! Нагородження по акції від Castrol Вручення подарунків по першому розіграшу з нагоди Дня Народження EXIST.UA! Вручення по спільній акції EXIST.UA та FEBEST!
 14. Минулого тижня відбулися розіграші по акціям! Детальніше з ними можна ознайомитись тут: Розіграш по акції з FEBI 3-й розіграш по акції "МИ СВЯТКУЄМО 10 РОКІВ" Розіграш iPhone X по акції "МИ СВЯТКУЄМО 10 РОКІВ"
 15. Пропозиція від EXIST.UA! В період з 03.09.2018 по 15.10.2018 отримуй 15% знижку на підписку на Autodata! Детальніше