chyzh

Пользователь
 • Публикаций

  1 038
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

chyzh стал победителем дня 24 мая 2017

chyzh имел наиболее популярный контент!

Репутация

1 Обычный

Информация о chyzh

 • Звание
  G-class
 • День рождения 22.04.1987

Старые поля

 • Модель
  vito 109cdi(chip)
 • Настоящее имя
  Олег

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  м. Львів

Посетители профиля

514 просмотра профиля
 1. привязати щиток може Андрій apex1980. простих щитків нема, є хіба під мультируль. звичайний шукайте на олх.
 2. але ж дехто коли онулює, то ставить пробіг, для прикладу, 100км і все привязується.
 3. можливо хтось знає, якщо в щитку пробіг менше 10тис, чи реально його привязати без онулення? в одному взагалі пробіг 47км.
 4. 1. жовта 2. жовта 3. не все активовано ціни всюди різні. питайте в себе по місцю.
 5. якщо не помиляюсь, то якщо сильно забитий сажевий, то просто регенерація вже не поможе. зніміть його, промийте і потім запускайте регенерацію.
 6. Кузов

  Не знаю від чого залежить, що тріскає крило, але в мене тріщини не було. авто 2005 року з !оригінальним! пробігом 408тис. я їздив на ньому з 11року(взяв з пробігом 280тис.) так і продав. доречі дуже багато залежить звідки пригнане авто. моя була з іспанії, так тільки рік тому появились перші пухирці і то тільки в місцях де були царапини. пороги, арки, дно - все було без натяку на іржу. а в швагра був колись віто з 2006 року пригнаний з Швеції з !оригінальним! пробігом 140тис. так в ньому арки полізли після першої зими.
 7. доречі, з перевантаженими грузовиками проста людина нічого зробити не може, а от з шипами може - просто не ставити шиповану резину. давайте починати з себе, а не просто казати, що у всьому винні грузовики...., а я зі своїми шипами тільки трошки нищу дорогу, але то фігня....
 8. як на мене, то шипи розбивають дороги, самі логічно подумайте))). просто в Європі їх регулярно ремонтують, а в нас....
 9. Спілкувався з Сергієм, то казав, що треба сама магнітола + авто (або замок знятий). хоча може ще хтось в Чернівцях робить. не поділишся контактами?
 10. а Вам що її продали як розкодовану? і ще може сказали, що на 639 без проблем встає? Наразі дуже мало людей в Україні вміє їх розкодовувати. В Чернівцях точно роблять, но треба, щоб авто було на місці. Доречі вже на 639 віто почали їх ставити, бо ще декілька місяців тому можба було тільки через конвертер за $100
 11. Command На Спринтер 906

  приїде авто, то так і зроблю
 12. Command На Спринтер 906

  цікаво))) замок там вроді інший, тому і цікаво чи буде бачити авто.
 13. Command На Спринтер 906

  підкажіть чи буде нормально працювати команд нтг 2,5 від віано на крафтері? тобто чи буде бачити авто по кан: чи заведений мотор, підсвітка і тд?
 14. Ремонт В Квартире

  десь так воно і є. але на власні очі бачив як сусіди знизу таку штуку робили(підігрів підлоги в ванній ві рушникосушки). і точно знаю, що вони такі не одні. а ще один взагналі умудрився по цілій хаті підігрів підлоги зробити від подачі гарячої води в обхід лічильника. прикольно, правда?