DUSA

Пользователь
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About DUSA

 • Rank
  E-class
 • Birthday 12/22/1990

Старые поля

 • Модель
  vito 111
 • Настоящее имя
  Андрій

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Кіровоград

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Куплю на 639 ляду білу. замок ляди. Фонарь правий задній. Бампер задній
 2. DUSA

  Куплю датчик АБС

  Все ще актуально!!!
 3. DUSA

  Куплю датчик АБС

  Оригінал? Які терміни?
 4. DUSA

  Куплю датчик АБС

  Все щє актуально!!
 5. DUSA

  Куплю диски 16

  Куплю легкосплавні диски на віто з гумою р16
 6. Куплю задній датчик ABS вито 2004р 111 А 639 540 08 17
 7. якщо з допомогою педалі то ні. під поршень який лекше йде я підложив кусок бруска потім пару раз нажав на гальма і поршень сам виліз, другий пішов від руки, хоча можна спочатку один поршень перебрати потім під ньогош поставити брусок і видавити таксамо другий.
 8. DUSA

  Лайфхак

  Можливо комусь колись допоможе. Заліз під авто і виявив що один із пильників на кардані відсутній а на полуосі внутрішній тріснувший, так от на кардан чудово підходить таврійський пильник з кпп. А пильник на полуосі можна перемотати стрейч плівкою. Звичайно цей метод підходе в роль екстреного та тимчасового ремонту. Хоча в мене плівка проходила 2 місяця поки був удобний момент замінити пильник на нормальний.
 9. Підтверджую свою теорію проблема вирішена один поршеньок був заклинутий. Навідь колодки стерлись навскоси . Почистив замінив манжети, прокачав зараз все ок. Наріканій немає))))) всим дякую за допомогу!!!
 10. Підаль скаче якщо диск тормозний поведений. Але ні як не назаклинутом супорті
 11. VID_20180222_174415233.mp4 коротке відео
 12. 99% ПРОБЛЕМА ЗНАЙДЕНА!!!! Сьогодні перевіряв в ходу показники татчиків, наріканій немає ! вся система працює ідеально! але електрик знйшов парочку китайських запобіжників, замінив на фірмені але проблема всеодно залишилась, по дорозі до дому я вирішив витягти два запобіжникая які відповідають за АБС, на приборці засвітилась герлянда але проблема залишилась, після чого я взагалі відєднав блок від проводки, але всеодно звук зправого колеса схожий на роботу абс залишився але я почав помічати що він на холдну взагалі незявлявся, а тільки після хвилин 15 їзди або після швидкого гальмування зі швидкості хочаб 100км/г , при оновлені руху знову виявлявся цей бок. більше того при гальмувані авто трішки тяне в праву сторону. тому теорія така що: поршні в супорті підклинюють а при швидкому гальмувані колодки сильно нагріваються та на малій швидкості прилипають до тормозного диска + направляючі мають не великий люфт і із за цього воно і було схоже на вібрацію як в абс, а на виликій швидкості пропадало томущо невспівало прилипати. якось так!!! завтра планую зняти супорт та зробити йому ревізію.
 13. DUSA

  Ролики сдвижной двери 638

  я собі поставив на старі пальці, єдине що пришлось зробити це на центральній кареткі верхні два ролика підточив по висоті бо впирались та підклинювали об вершок рейси, вже півроку катаються все норм, а там дивіця оригінал є оригінал хоть і б.у головне щоб хороший, хоча і цей варіант непоганий, дивіця по бюджету
 14. DUSA

  Шрус 639

  35мм