NEMO4

Administrator
 • Posts

  2,127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NEMO4 last won the day on February 1 2018

NEMO4 had the most liked content!

About NEMO4

 • Birthday 04/18/1973

Старые поля

 • Модель
  таврия, VITO CDI110, Sprinter CDI208
 • Настоящее имя
  Андрей

Контакты

 • Сайт
  http://www.borova.org
 • ICQ
  339300931

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  v.Borova - Киев
 • Интересы
  www.ukon.com.ua<br />www.ducky.com.ua<br /><br />рулю, пишу, читаю

Recent Profile Visitors

1,587 profile views

NEMO4's Achievements

G-class

G-class (8/9)

4

Reputation

 1. ..раніше придбано було електропомпу в систему охолодження, бо влітку вищав двигунець, бо йому критично не вистачало потрібного рівня рідини. Зняв після заміни ож патрубки, перевірити чи заповнені вони і на пічку радіатора йде рідина - свіжа яскраво-червона рідина була вже там, заміна відбулась без повітряних пробок. Зняв навісні деталі щоб діснати стару помпу, поставив нову *(бу, але все ок, працює) і під"єднав все. Працює тихо, журчить. ..сидів на гумці щільно і давно, мусив збризкати вд40 ..ирохи вже поязаний хомут треба буде замінити. ..минуло трохи вже часу, система працює штатно, рівень тримається в нормі..
 2. 25.12.2020 заміна охолоджувальної рідини. Настав час. Після заміни помпи одночасно і рідину оновили. Це трапилось майже два роки тому. Придбав згідно допусків більш модернову рідину G12+ 325.3. Приготував тару на злиття, купив 5 літрів на заміну, плюс дистилят 20 літрів. Промивати і розбавляти. Нижче фото закупленого, а далі процес заміни: зняв трубку обратки з бачка на радіаторі, завів двигун, зливаю наявну рідину в пляшку, а свіжу дистильовану на промивку, поки не прошло 10 літрів. Зливки чисті і прозорі, темно-червоні без осаду, ніби чисто. Потім відкрутив пробку, злив з радіатора що вийшло (майже 6-7 літрів!), закрив кран і долив свіжий концентрат. Завів, прокатався, долив. Потім покатався і долив ще. Все. Рівень тримається.
 3. 12.12.2020 передачаючи можливі локдауни і тд. заїхав до сто у БЦ і змінив мастило, фільтр повітряний та иасляний. Хотів ще й антифріз - не склалось.. Кошторис: 2230 грн. ..то рекомендоване на останній заміні за пробігом личка. ..повітряний фільтр ще нічого.. ..розідрали масляний фільтр, переглянули на наявність крихт металу - чисто.. прайс ..на щитку періодично гаснуть лампи підсвітки, але після щелбана по склу - світять!
 4. 12.12.2020 ..пролюбив десь ковпачок від колісного диску, на мийці скоріш за все, і почав шукати заміну. Перебрав у продавця варіанти, що нонейм і мають схожі розміри, перебрав декілька і підійшло 60х45. Ціна у 50 грн.
 5. 10.10.2020 мав нагоду і час зробити чергове непланове ТО. Зазвичай воно відбувається кожні 10 т.км, а тут якось поплило і робилось з нагодою. Традиційно БЦ, СТО де пітстоп на 696702 км замінили мастило АРАЛ 5в30 7,5 л, фільтри (паливний, масляний, повітряний). На коло все разом стало 2240 грн. ..автобани пильні натягли до фільтра піску і пилу.. ..традиційно розідрали масляний фільтр, оцінити наявність стружки, і щось там на папері блистіло. Мабуть не суттєве.. ..маючи нагоду бути в БЦ, відвідав місцевий шинний ринок і затарився гумою на зимовий сезон. Раніше була улюблені це ФУЛДА Конвео трак, тепер пропозиція зникла, тож шукав аналоги і знайшов - Петлас (Туреччина). Купив 4 шт. За одне коліща - 1770 грн. ( 7080 грн) За перевзувагня всіх коліс +400 грн. Все разом: 7480 грн. продавани гуми: ..авто на нових гумках! Гулкі, навіть виють на асфальті, так само як і фулда колись. Але чекаєм на сніг... кілька днів по тому заїхав на розвал і зробив його на віто, дякувати майстру Миколаю (0676824203) за помірну сталу ціну (400 грн) і якісну роботу! ..для дотриманя форми і компенсаціїї мягкості вдуваю 3 атм . ..на днях зламалась дверна ручка пасажирська. Розібрав. Пробував клеїти суперклеєм - маячня! Тримається допоки не натиснеш, а там ламається знову. Придбав неоригінальну недороге течтейлівську підробку, вон6а така сама ззовні, але не така... В ті самі отвори не стає, була розібрана-перебрана і з двох оргиніл-неоригінал зібрав одну... і без личинки замка. Встановив - працює. Там побачим як і шо.. ..авто має значний вік і досить сумний стан, але їздить..
 6. архівне: в Черкаси на змагання вивозили катамарани 28.04.2012. У вітик влізло все..
 7. 19.09.2019 в БЦ у Ястреба доробили стояночний тормоз! Довгий трос прийшов, короткі троса і колодки завели-вставили раніше, розібрали трохи салону і розкрутили кріплення паливного баку, встановили і відрегулювали все.
 8. 11.07.2019 після встановлення нових амортів і тд - розвал! Коля 0676824203 ..приблизно 200 грн?
 9. 30.07.2019 раптом порвало ремінь! Приблизно на 660 т.км. Генератор, гідрач і охолодження втратили працездатність. Здавалось, що ремінь ще б міг бігати, але ... Евакуатор 700 грн (поруч відносно сто), ремонт і запчастини - 2050 грн.
 10. ..фільтр-сепаратор очікує заміни. Новий вже придбано.
 11. 9-11.07.2019 ..накопичилось трохи проблем по ходовій, вирішив зробити ремонт і оновлення, добрано варіанти і зроблено заміну: стойки, тормозні діски, колодки, втулки, шарові, опорні підшипники, відбійники, подушки, тяжки, смазка і тд. Один з амортів монро був китайський, він згодом вийшов з ладу, що призвело до додаткових трат. Просто придбали новий аморт, подушку, і переставили. докуплено окремо.. частково невикористані запчастини повернув продавцю.
 12. 14.06.2019 ..провисла зсувна дверка, зачинялась погано, важко совалась і тд. Придбано було нового кронштейна з роліками. Замінили. Ситуація покращилась. Але вже є знову трабли.. старий кронштейн і сточений розвалений ролік. нове..
 13. 3.07.2019 після невдалого пірнання у непередбачуванно підступну яму, коли було прокушено боковину пасажирського ската, було вирішено взяти пару нових аналогічних. Але ринок тулив за колеса виоку ціну, мусів шукати аналоги, і знайшов подібне від корморан. Придбано і встановлено. Вже пробіглми понад 15 т.км - все ок!
 14. 29.07.2019 авто стало повільне, втратило динаміку, чад з вихлопної при повному газі, а при спробах обгону чи на підйомах, коли активно газуєш - раптово глохне! Після вимкається і їдн далі, але... ..під'єднали комп, знайшли помилки, прочитали їх - низький тиск в паливній рампі! Виходить, що барахлить датчик тиску. Пробили що стоїть, замовилти що треба, встановіили. Проблему вирішили. ..ще проблемною була температура, що в колекторі на датчик відповідний потрапляє, рахом з повітрям і нагрітим мастилом. Датчик на інтеркулері. ..а так як ще й двірники трохи старі були, замінив на свіжі.