studebeker

Пользователь
 • Content Count

  683
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

About studebeker

 • Rank
  R-class
 • Birthday 02/20/1978

Старые поля

 • Модель
  639 115 cdi, ml w164
 • Настоящее имя
  Роман

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львов

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. В замку два мікрика. Один бачить ,що дверка закрита , другий що заблокована. Треб визначити який глючить, або зразу два хандрять.
 2. Так відремонтуйте свій замок. Розберіть , дістаньте мікрики , їх там 2 . І поміняти їх , і все буде працювати.
 3. Замок нетреба міняти, мікрик міняється,або чистити його і все буде працювати. Робив не один раз таку процедуру.
 4. studebeker

  куплю редуктор 639 38:13

  Привіт є маю 36.11
 5. Можливо геометрія турбіни підклинює.
 6. Шкода. Але ніхто тим в поліції не буде займатися. Банк міг заблокувати карточку, а в поліції скажуть, що гроші перераховані добровільно.
 7. studebeker

  OM602.982 Регулировка угла опережения

  Може свічки накалу не працюють. Або тікає солярка назад.
 8. Якщо відключити фішку , на акпп на заведеній машині , то мала б поїхати в аварійному режимі на одній передачі?
 9. Це однозначно , попробую підкинути другий блок egs.
 10. Привіт. W211 3.2 дизель 2003 рік. Притянули його на шнурку. Проблема з акпп. На холодну передачі включаються , чути коли включаєш D іде нагрузка. Але трохи прогрівається і на переключення передач не реагує. Тобто на D або R тиснеш на газ оберти піднімаються до 1000 і все далі не піднімаються , може прорвати періодично до 2000 тис об. Але авто не їде. На паркінгу , або нейтральній газ реагує нормально до максимума. Помилки були збережені p2502 недостоверный сигнал или кп буксует,це в egs. І в моторнику висіла помилка 2228-001 управление кп egs неиспрвность 11. Помилки стерли результат 0. Блок egs сухий . Помилок нема. Коробка не реагує на включення передачі. На щитку приборів все відоражається. Що це може бути? На російських форумах читав про аналогічну проблему.
 11. Плата і гідроблок ставили другий, гідротранформатор тоже другий.
 12. Привіт. Щоб не плодити тем, напишу тут. W211 3.2 дизель 2003 рік. Притянули його на шнурку. Проблема з акпп. На холодну передачі включаються , чути коли включаєш D іде нагрузка. Але трохи прогрівається і на переключення передач не реагує. Тобто на D або R тиснеш на газ оберти піднімаються до 1000 і все далі не піднімаються , може прорвати періодично до 2000 тис об. Але авто не їде. На паркінгу , або нейтральній газ реагує нормально до максимума. Помилки були збережені p2502 недостоверный сигнал или кп буксует,це в egs. І в моторнику висіла помилка 2228-001 управление кп egs неиспрвность 11. Помилки стерли результат 0. Блок egs сухий . Помилок нема. Коробка не реагує на включення передачі. На щитку приборів все відоражається. Що це може бути? На російських форумах читав про аналогічну проблему.
 13. studebeker

  Тягне в право viano !!!

  Супорт не підклинює?
 14. Таких експерементів було декілька. Якщо треба , видаляєм програмно , механічно. Сажа , єгр ,чіп. На різних авто.
 15. Не працює та вставка з дирками. Починається регенерація і не закінчується. Диференціальний датчик тиску. З часом виходить з ладу.