studebeker

Пользователь
 • Posts

  755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by studebeker

 1. В мене був w447 v250 4x4. З 651 мотором. Коротка база. В жирній комплектації. Їхав дуже бодренько. Зараз w447 v250 задній привід. Едішин 1 . Теж жирна комплектація. 651 мотор. Їде тоже бодренько. Їздив на w447 1.6 грузовику, економніший від 2.1 651 мотора , але вялий . До мене приїжають w447 2.1 651 з пробігом пів ляма, і мотори досить живі , і працюють тихо. А по електриці завжди якісь нюанси є. Екологія час від часу викидує сюрпризи. А так досить гарне авто. Едішин 1 . Мені подобається.
 2. Може сигналізація глючить, якщо є .
 3. По ідеї вам знімали форсунку , коли висверлювали свічку накалу. В циліндр подавали стиснуте повітря, через отвір для форсунки. Захист знімали для того , щоб підвести поршень в верхню точку і закрились клапана.
 4. 1 Проводку провірити під нагрузкою. 2 Живлення на соленоїд,
 5. Може я провтикав то вибачаюсь на 163 нема ism молуля. На 164 є.
 6. Про що ви говорити гідроблок в акпп це механіка. Можна взагалі зняти блок управління акпп . І авто заведеться. І включиться передача з ударом. Але автомобіль поїде в аварійному режимі.
 7. Якій контакт в коробці? Там ism модуль керує переключенням передач.
 8. З Різдвом Всіх. Подивіться чи відображається датчик температури масла в акпп. Якщо ,не бачить температури масла в акпп, то запуску теж не буде. (Як варіант)
 9. Гудить підшипник, від удару.Заміна підшипника.
 10. Один двигун 4.7 , другий 5.5 . На обидвох стоять клапана . Так само і на 272 моторі стоїть цей клапан.Краще поїдьте до того, хто розуміється , і зробить те що треба.
 11. Або в вас, щось нашаманили, або вам лєнь заглянути туда. З заду мотора.
 12. A2722000031 . Мав би бути такий клапан. В заді гбц.
 13. Ви щось не туда дивитесь. Скиньте фото вашого клапана.
 14. Якщо в клапані розбухли резинкі, то слід задуматися про якість ОР. Клапан має три трубки. І його роль щоб перекрити подачу ОР до радіатора пічки. Коли включаєте кондиціонер на повну. ОР циркулює по другій трубці, якщо клапан закритий.
 15. Куплю такий блок. О99З24О62З
 16. На лівій гбц з заду, по ходу авто є клапан. Який перекриває рециркуляцію охолоджуючої рідини.
 17. Таку саму процедуру зробив з другим блоком сам( рестайл) теж ожив цей блок. Одна проблема , що не бачить лівої половини бака . На блоці роз'єм С . До нього підходять дроти з лівої і правої половини бака. З крайніх нижніх пінів прозвонюється до резисторів сигнал є на тестері. Провірив резистори на опір права половина показувала 3.3 Ком. А ліва скакали показники на тестері. Ризистори одинакові по маркіровці, що на ліву , що на праву сторону. Вирішив поміняти резистор. Знайшов в себе в боксі блок управління фарами від v class 447 . Вишукав тестером такий самий резистор по опору. Перепаяв його , але нічого не вийшло. Хто має схему , або хоть підскажіть куда дальше дивитись. Знайшов таке відео по ньому і зробив так само, все перепаяв.
 18. Таку саму процедуру зробив з другим блоком сам( рестайл) теж ожив цей блок. Одна проблема , що не бачить лівої половини бака . На блоці роз'єм С . До нього підходять дроти з лівої і правої половини бака. З крайніх нижніх пінів прозвонюється до резисторів сигнал є на тестері. Провірив резистори на опір права половина показувала 3.3 Ком. А ліва скакали показники на тестері. Ризистори одинакові по маркіровці, що на ліву , що на праву сторону. Вирішив поміняти резистор. Знайшов в себе в боксі блок управління фарами від v class 447 . Вишукав тестером такий самий резистор по опору. Перепаяв його , але нічого не вийшло. Хто має схему , або хоть підскажіть куда дальше дивитись.
 19. Привіт ще раз всім. Піднімлю знов тему , про блок задній блок сам w 164. Як я вже писав вище блок в мене замок , зранку прийшов до авто і авто було відкрите, ну подумав, що забув закрити. Сів в авто завів і тільки потім зрозумів ,що щось не так. Не працювали двірники, задня ляда , сидіння, повороти , щиток приборів частково. Приїхав на роботу підключив стар , і поняв що задній блок сам вмирає, тобто замок. Блок в мене стояв рестайловий. Колись мені з автомбільом дали його рідний блок дорестайл. Який теж був затоплений. В кінцевому результаті в мене два утоплініка. І конструктивно вони в середині різні. Я вирішив попробувати їх оживити. Я не спеціаліст , але думаю попробую. І так пяльної станції в мене нема. Замість неї взяв фен промисловий , вставив в сопло фена головку на 8 під великий вороток , і вийшло тоненьке сопло. Виставив температуру десь градусів 300. І відпаяв на платі всі мікросхеми крім процесора. Під ними була зелень окислиння. Також відпаяв всі роз'єми (піни). Все добре вичистив пролудив дорожки( місця пайки деталів) І запаяв все на свої місця. Поставив блок сам на місце і сталось чудо блок ожив , все запрацювало. Блок сам переніс вище .
 20. Привіт. Може хтось знає , де можна зремонтувати задній блок sam w164. Попала вода на плату. Не працює показник палива. Видає помилку по лівій половині паливного бака. Блок sam рестайловий . Номер кузова: 4JGBB86E66A073506 Модель: 164.186 ML350 4MATIC ( для рынка USA) Дата выпуска: 01.12.2005 Двигатель: 272.967 30 216897 Трансмиссия: 722.906 00 418553
 21. Помилки які конкретно?
 22. Привіт. Хто знає, як підключитись до інтернету через телефон , на команд онлайн . W 447 V class Burmester. Чи можливо це через андроїд? Хтось робив це? Якщо можна то покроково об'ясніть.