КОНДИЦИОНЕР

Recommended Posts

В 23.06.2019 в 14:33, kompovi4 сказал:

наверное даже тот что штаны держит)))))

Что то напомнило мне этот анекдот:

Едет мужик на машине и вдруг глохнет. Открывает капот - ничего понять не может. Вдруг из кустов высовывается лошадь и говорить мужику: Ты ремень генератора посмотри!. Мужик посмотрел и в правду ремень. Смотрит на лошадь, та ему: Сними галстук и вместо ремня сделай, так доедешь до мастерской. Мужик все сделал, как сказала лошадь. Доезжает до сервиса, выходит весь в шоке. Мастер спрашивает: - Что, мужик, лошадь? - Ага... - Поди про ремень генератора что-то втирала?! - Ага! - Да ни хрена она в генераторах не понимает!!!

• Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 час назад, KeRs сказал:

Что то напомнило мне этот анекдот:

Едет мужик на машине и вдруг глохнет. Открывает капот - ничего понять не может. Вдруг из кустов высовывается лошадь и говорить мужику: Ты ремень генератора посмотри!. Мужик посмотрел и в правду ремень. Смотрит на лошадь, та ему: Сними галстук и вместо ремня сделай, так доедешь до мастерской. Мужик все сделал, как сказала лошадь. Доезжает до сервиса, выходит весь в шоке. Мастер спрашивает: - Что, мужик, лошадь? - Ага... - Поди про ремень генератора что-то втирала?! - Ага! - Да ни хрена она в генераторах не понимает!!!

😂

• 2 weeks later...
В 14.05.2019 в 13:55, hazard сказав:

Подскажите,у меня когда стоишь на драйве на тормозе иногда начинают плавать обороты.Если выключить кондиционера перестают плавать.Проблема может в компрессоре?

моя думка, що в компресорі. він уже потухає, але завчасно міняти немає змісту. рано чи пізно він заклинить як у мене)) є зміст, якщо в тебе радіатор треба міняти, то можеш разом це зробити + клапан трв

шукаю компресор. А 002 230 19 11. може є в когось контакт перевіреного шроту, не обов'язково VITO так як модель ця ставиться навіть на ML і інші марки

31 минуту назад, VanTransfers сказал:

моя думка, що в компресорі. він уже потухає, але завчасно міняти немає змісту. рано чи пізно він заклинить як у мене)) є зміст, якщо в тебе радіатор треба міняти, то можеш разом це зробити + клапан трв

ну  да.  простіше  ж помити  всю систему  від стружки,+замінити 2 радіатора+ клапан  трв,  ніж замінити  лише компресор

1 хвилину тому, Merci639 сказав:

ну  да.  простіше  ж помити  всю систему  від стружки,+замінити 2 радіатора+ клапан  трв,  ніж замінити  лише компресор

о!!! раз пішла така бесіда, то чоловік знає, що каже))) 

чому 2 радіатора? чим миють систему? 

от мій компресор дав клина. шукаю бу, бо не хочу міняти радіатор, який у мене в справному стані, немає пропусків. клапан трв теж міняти? чи з ним не повинно бути проблем?

у меня он работает на трассе всегда,в городе работает по желанию. при таких симптомах там уже может быть стружка?

12 часов назад, VanTransfers сказал:

шукаю бум бо не хочу міняти радіатор, який у мене в справному стані,

Жаль компрессор сын разобрал( учится сынок), а радиатор могу по цене лома.

Все это после Ваших симптомов.

Компрессоры на 639 не реставрируются!

реставрируюжтся.  цена=цене нового

Edited by Merci639
21 минуту назад, Merci639 сказал:

реставрируюжтся.  цена=цене нового

Мне поставили реставрацию,без моего согласия.Через месяц он гавкнулся,заменили по гарантии.

Не верю в реставрацию.

• 5 months later...

Добрий день, прикупив я на свій 638 цді кондиціонер, буду займатись установкою. Маю ел.схеми в книжці, але толком не розбирусь, що таке Y-95 клапан включения режима рециркуляции воздуха в системе отопления и вентиляции, та Y-37 клапан цикла в системе кондиционера, і як в книжці називається ел.кран пєчкі. 

Цитата

21 час назад, fgmaglaj сказал:

Добрий день, прикупив я на свій 638 цді кондиціонер, буду займатись установкою. Маю ел.схеми в книжці, але толком не розбирусь, що таке Y-95 клапан включения режима рециркуляции воздуха в системе отопления и вентиляции, та Y-37 клапан цикла в системе кондиционера, і як в книжці називається ел.кран пєчкі. 

і проводку купив?

8 часов назад, МОСКАЛЬ сказал:

і проводку купив?

Проводку маю, дали цілу, не порізану. Я так зрозумів що треба мою проводку в машині дістати а ту що дали поставити, бо вона тільки іде до блока пєчкі, кнопок на панелі (аср,акпп,цз,світло в салоні) музики. З цим клапаном розібрався Y-95 клапан включения режима рециркуляции воздуха в системе отопления и вентиляции

Процес помаленько рухається, розібрався з проводами, відєднав проводку кондиціонера від остальної, а думав що її треба всю ставити. Планую купувати нового радіатора (той що навулиці) кондиціонера, може хто підскаже чи є такі щоби подешевше тай покраще. Наприклад Behr-Hella чомусь від двох до чотирьох тисяч, чи варто купувати за дві?

12 часов назад, fgmaglaj сказал:

Процес помаленько рухається, розібрався з проводами, відєднав проводку кондиціонера від остальної, а думав що її треба всю ставити. Планую купувати нового радіатора (той що навулиці) кондиціонера, може хто підскаже чи є такі щоби подешевше тай покраще. Наприклад Behr-Hella чомусь від двох до чотирьох тисяч, чи варто купувати за дві?

нисенс-нормуль

• 4 weeks later...

Поставив кондиціонера повністю, тільки непідключив провода на діагностику, не розібрався куди,(в мене квадратна колодка діагностики) та ще одного напевно він від кнопки рест, відпочинок получився одним словом. Під капотом, купив новий радіатор конд. і фільтр Nisens, майстри у Львові

замінили в компрессорі сальніка, клапана, підшипника шківа. Купив вак.насоса та манометри, масло в компресор XADO. кажися всьо зробив, от тільки неполучаєця відвакуумувати, десь смокче воздух і швидко, менше 2-3хв, пробував відключити та заткнути трубки ті що йдуть до розширітельного клапана, недопомогло, взяв компресором надув 9 атм. тримає добре. Тепер думаю де ще копать, може сальнік, вакуум затягує а тиск тримає? чи пробувати азотом?

В 04.01.2020 в 20:26, fgmaglaj сказал:

Поставив новий радіатор конд. і фільтр Nisens,

В фільтрі виявилося що отвори на якусь незначну долю більші, у мене є набор салатових резінових кільців, так от зі свого комплекту колечкі на оригінальному фільтрі тримають вакуум а на фільтрі від Nisens не тримався вакуум.