Олег_Lucky

Нерастаможеные Авто.

1,226 posts in this topic

Стал замечать на дорогах все больше машин с латвийскими номерами и номерами евросоюза, походу появилась какая то новая схема ввоза и передвижения на них по Украине, искал в нете нашел вот это:

С 1 июня вступает в силу Таможенный кодекс, который упростит жизнь путешественникам и позволит завозить авто, зарегистрированные на иностранцев.

На этой неделе принятый со второй попытки в Раде Таможенный кодекс был подписан президентом, и вступит в силу этот документ в первый день лета. Для простых людей он несет всего несколько изменений, которые они заметят.

...Еще один интересный момент касается временного ввоза в страну транспортных средства иностранцами. Сейчас нерезидент, если хочет завезти свою машину в Украину, то может сделать это сроком на два месяца, иначе ее нужно ставить на временный учет в ГАИ. Новый Таможенный кодекс позволяет иностранцам ввозить машину сроком до года без какой-либо бумажной волокиты. Эксперты говорят, что это будет использоваться в качестве схемы ухода от налогообложения.

- Нерезидент завозит автомобиль, передает его по доверенности резиденту, а поскольку ГАИ сейчас не имеет права требовать доверенность, можно год свободно пользоваться автомобилем, - объясняет гендиректор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко.

После этого иностранцу будет достаточно выехать на автомобиле из страны и вернуться в Украину снова, чтобы авто еще год спокойно ездило без таможенных сборов. Еще больше возможностей не платить налоги есть у богатых граждан.

кто что мож слышал?

знаю что вроде можно купить там фирму, стать у них юрлицом, поставить на учет авто там и потом с помощью этого можно передвигаться на авто у нас как на рабочем..

вообщем мож кто что пишите интересно

Edited by Олег_Lucky

Друг так поставив на облік машину на свою німецьку фірму.їздить, але каже, що дуже дорого там за неї платить(страховка і ще якісь платежі). З польськими і литовськими простіше. Але єдина дорога такої машини через рік-два - на шрот. Якщо купити щось дешеве, таке шоб потім не жалко було викинути, то ще можна ризикнути. Але ж не хочеться на дешевому їздити. Виробники ЗАЗів і ТАЗів не упустять, пролобіюють якесь "покращення".

Привіт. А чому через рік-два на шрот?

я вот не понимаю ві только проснулись... конвенцыя была и есть... и я так ежжу и мои клиенты так ездят.. и будем ездить....

в чем проблема..???

зачем платить космические денги за розтаможку?

Я езжу, довольный :) Могу сделать, кому интересно...

Але єдина дорога такої машини через рік-два - на шрот. Якщо купити щось дешеве, таке шоб потім не жалко було викинути, то ще можна ризикнути.

Почему ?

Стал замечать на дорогах все больше машин с латвийскими номерами и номерами евросоюза, походу появилась какая то новая схема ввоза и передвижения на них по Украине, искал в нете нашел вот это:

С 1 июня вступает в силу Таможенный кодекс, который упростит жизнь путешественникам и позволит завозить авто, зарегистрированные на иностранцев.

На этой неделе принятый со второй попытки в Раде Таможенный кодекс был подписан президентом, и вступит в силу этот документ в первый день лета. Для простых людей он несет всего несколько изменений, которые они заметят.

...Еще один интересный момент касается временного ввоза в страну транспортных средства иностранцами. Сейчас нерезидент, если хочет завезти свою машину в Украину, то может сделать это сроком на два месяца, иначе ее нужно ставить на временный учет в ГАИ. Новый Таможенный кодекс позволяет иностранцам ввозить машину сроком до года без какой-либо бумажной волокиты. Эксперты говорят, что это будет использоваться в качестве схемы ухода от налогообложения.

- Нерезидент завозит автомобиль, передает его по доверенности резиденту, а поскольку ГАИ сейчас не имеет права требовать доверенность, можно год свободно пользоваться автомобилем, - объясняет гендиректор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко.

После этого иностранцу будет достаточно выехать на автомобиле из страны и вернуться в Украину снова, чтобы авто еще год спокойно ездило без таможенных сборов. Еще больше возможностей не платить налоги есть у богатых граждан.

кто что мож слышал?

знаю что вроде можно купить там фирму, стать у них юрлицом, поставить на учет авто там и потом с помощью этого можно передвигаться на авто у нас как на рабочем..

вообщем мож кто что пишите интересно

Все это бред, эта тема не проканает. Делать надо по конвенции.

Кому интересно:

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

05.02.2010 № 09/363-ЕП

Харківська митниця

Про тимчасове ввезення транспортних засобів комерційного призначення

З метою уніфікації підходів митниць до здійснення пропуску на митну територію України транспортних засобів під керуванням резидентів, що ввозяться тимчасово, роз’яснюємо.

Порядок і умови тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України громадянами визначено статтею 11 Закону України від 13.09.2001 № 2681-III „Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”. Зокрема, згідно з частиною першою цієї статті тимчасове ввезення транспортних засобів за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України громадянами-резидентами дозволяється терміном до одного року після сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів. Цей термін може бути продовжено Державною митною службою України або уповноваженими Державною митною службою України митними органами з урахуванням гуманітарної, наукової, господарської та інших видів діяльності громадян, які ввезли такі транспортні засоби.

Разом з цим, відповідно до статті 13 цього ж Закону, якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.

Згідно з пунктом 2 статті 2 Конвенції про тимчасове ввезення, прийнятої 26.06.90 у м. Стамбулі, до якої Україна приєдналась згідно з Законом України від 24.03.2004 № 1661-IV „Про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення” (далі – Стамбульська конвенція), не впливаючи на положення Додатка E (Додаток щодо товарів, які ввозяться з частковим звільненням від ввізного мита та податків), режим тимчасового ввезення надається з загальним умовним звільненням від ввізного мита і податків та без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру.

Згідно з пунктом „а” статті 5 Додатку C до Стамбульської конвенції для того, щоб можна було скористатись правами на пільги, що надаються цим Додатком, транспортні засоби комерційного використання повинні бути зареєстрованими на території, яка не є територією тимчасового ввезення, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами території тимчасового ввезення, і ввозитись та використовуватись особами, які здійснюють свою діяльність з такої території.

При цьому, пунктом „а” статті 7 Додатку C до Стамбульської конвенції зазначається, що незважаючи на положення статті 5 цього Додатку, транспортні засоби комерційного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останнього, навіть якщо вони зареєстровані або постійно проживають на території тимчасового ввезення.

Відповідно до пункту „b” статті 1 Додатку С до Стамбульської конвенції „комерційне використання” означає платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів.

Пунктом „f” статті 1 Стамбульської конвенції термін „особа” означає як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом.

Виходячи з вищезгаданих положень Стамбульської конвенції, можна зробити висновок, що громадянин-резидент України може тимчасово в’їжджати на територію України на транспортному засобі, зареєстрованому постійно у відповідних реєстраційних органах іноземних держав, без сплати будь-яких податків і зборів та без застосування до нього ввізних обмежень чи заборон економічного характеру, за умови, що зазначений транспортний засіб знаходиться у власності (розпорядженні) фізичної (юридичної) особи, яка проживає (зареєстрована) на території іншої держави та використовується в комерційних цілях (платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів).

Враховуючи вищевикладене, вважаємо за можливе застосовувати наступний порядок проведення митних процедур під час здійснення митного контролю та пропуску транспортних засобів, зареєстрованих на території, що не є митною територією України, на ім’я особи, яка зареєстрована або постійно проживає за межами митної території України, і ввозяться особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення і які здійснюють свою діяльність на користь останньої та зареєстровані або постійно проживають на митній території України (громадяни-резиденти):

якщо транспортний засіб переміщується порожнім (без вантажу), але водій пред’явив до митного контролю всі нижченаведені документи (використання транспортного засобу можна вважати комерційним, якщо вважати, що перевезення особи (водія) є платним (оплачуваним)):

свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія;

документи на право власності та користування транспортним засобом;

документи, що підтверджують правовідносини водія з особою (підприємством, установою, організацією) – власником транспортного засобу (договір на працевлаштування, установчий, засновницький договір тощо);

дорожній лист, виписаний особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність, та/або інший документ (посвідчення про відрядження), що свідчить про відрядження водія на митну територію України особою, на користь якої громадянин-резидент здійснює свою діяльність.

Подібна інформація розміщена на офіційному ВЕБ-сайті Держмитслужби www.customs.gov.ua.

Директор Департаменту

організації митного контролю

А.І.Сербайло

Я езжу, довольный :) Могу сделать, кому интересно...

И сколько лет так можно ездить? И как часто надо менять документы на право управления этим авто? Как часто надо будет пересекать границу Украины?

И сколько лет так можно ездить? И как часто надо менять документы на право управления этим авто? Как часто надо будет пересекать границу Украины?

Сколько угодно... Не надо менять. Раз в год.

Я перед тем как что-то написать всегда читаю тему.

Скажи, пожалуйста, на что из вышесказанного не сможет повлиять наша власть?

На Стамбульскую конвенцию, которая уже действует не один десяток лет.

Читаем внимательно:

"Згідно з пунктом 2 статті 2 Конвенції про тимчасове ввезення, прийнятої 26.06.90 у м. Стамбулі, до якої Україна приєдналась згідно з Законом України від 24.03.2004 № 1661-IV „Про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення” (далі – Стамбульська конвенція)..."

Где гарантия что к этому закону не внесут изменения или не отменят его?

Як приєдналися - так і від'єднаємося!

Практика показывает - возможно всё.

Покажи хоть одну страну которая "отсоединилась" :)

А вообще... с таким подходом - ездите дальше на машинах в двое-втрое дороже их стоимости.

Люди уже так не первый год ездят.. если и прикроют - то не скоро.

А если и прикроют - так без проблем, купил по цене шрота - продал по цене шрота на шрот.

Сам в гараже разобрал - ещё и заработал

Друг так поставив на облік машину на свою німецьку фірму.їздить, але каже, що дуже дорого там за неї платить(страховка і ще якісь платежі). З польськими і литовськими простіше. Але єдина дорога такої машини через рік-два - на шрот. Якщо купити щось дешеве, таке шоб потім не жалко було викинути, то ще можна ризикнути. Але ж не хочеться на дешевому їздити. Виробники ЗАЗів і ТАЗів не упустять, пролобіюють якесь "покращення".

Вот видишь, человек дело сказал, ты согласен, надо было тему развивать? :blush2:

:blush2:

Если прикроют... Я уже сколько катаюсь и не жалею.. а вы и дальше на самокатах катайтесь по цене кабана )

Уверен, так и будет.

Тем более, что так уже было в 1999-2000 годах... Еле успел тогда слить Омегу, купленную за 1 000$...

Если прикроют... Я уже сколько катаюсь и не жалею.. а вы и дальше на самокатах катайтесь по цене кабана )

Моделируем ситуацию: прикрыли!

Ты продал через N-ное время разобрав свой автомобиль.

Что ты на эти деньги приобретёшь?

Спасибо е124.

Думаю будет ещё работать даная схема... некоторое время.

А спустя и наши автомобили опустятся до уровня европейских цен.

Как ? Вот так ...) Увидите сами со временем... годик второй и всё встанет на свои места...

_

Моделируем ситуацию: прикрыли!

Ты продал через N-ное время разобрав свой автомобиль.

Что ты на эти деньги приобретёшь?

Велосипед, на карбоновой раме, с гидравлическими дисковыми тормозами, а что? Какая разница ? :)

Завтра подробнее опишу ситуацию... сейчас сонный уже

У меня собственная формула сложилась... ))) в двух словах - такову жизнь строят ... и не только здесь...

Как-то бы подробнее )) А то звучит как "пальцем в небо".

Как-то так ...

Какое дело ? Человек вообще далекий от темы, из разряда "моя бабушка мутила"...

Не те, щоб дуже далекий, але їзджу на розмитненому 140-му, який регулярно обслуговую. Ось сьогодні купив масло оригінальне на заміну в коробку, фільтр, прокладку, ще деякі дрібнички на загальну суму понад 2 тис. грн. І знаю що свою машину продам і вона ще багато років буде радувати нового власника.

Нерозмитнену машину нормально обслуговувати ніхто не буде. А їздити на корчі я не хочу.

Колись на литовських номерах їздили переважно 123-ті. Зараз машини вартістю 1-10 тис. дол.

Важко назвати розумним рішення про придбання дорогої нерозмитненої машини.

Маю товариша з фірмою в Естонії , можу оформити будю-яку машину , але не буду , що два місяці потрібно оформляти виїзд , а якщо не вийде ? я живу не біля кордону , ця фішка проходить для волинських-львівських-закарпатськіх "контрабасів"- хто , туди-сюди катається

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.