Олег_Lucky

Нерастаможеные Авто.

1,226 posts in this topic

Маю товариша з фірмою в Естонії , можу оформити будю-яку машину , але не буду , що два місяці потрібно оформляти виїзд , а якщо не вийде ? я живу не біля кордону , ця фішка проходить для волинських-львівських-закарпатськіх "контрабасів"- хто , туди-сюди катається

+100

П.С. А в якому стані після цих контрабасистів машини, все розкурочене, вони ж в них живуть.

Та гониво это! Из Киева ваще далеко до любой границы, такая тема для жителей неприграничных с Европой областей неактуальна, ИМХО.

Ездить отмечаться...

Бред, всё равно шо в мусарку, я б на такое никогда не подписался.

Не те, щоб дуже далекий, але їзджу на розмитненому 140-му, який регулярно обслуговую. Ось сьогодні купив масло оригінальне на заміну в коробку, фільтр, прокладку, ще деякі дрібнички на загальну суму понад 2 тис. грн. І знаю що свою машину продам і вона ще багато років буде радувати нового власника.

Нерозмитнену машину нормально обслуговувати ніхто не буде. А їздити на корчі я не хочу.

Колись на литовських номерах їздили переважно 123-ті. Зараз машини вартістю 1-10 тис. дол.

Важко назвати розумним рішення про придбання дорогої нерозмитненої машини.

Ложное мнение. Я нормально машину обслуживаю, последняя замена масла мне стала чуть больше1 тыс. грн допустим.

фильтр масляный BMW 11 42 2 247 018 160 грн

масло моторное Aral OIL2232 1л Х 5 = 790 грн

фильтр воздушный Knecht (Mahle Filter) LX 823 230 грн

Не нормально обслуживаю ? Машина в идеале, все проблемы устранены, все работает. Покатаюсь ещё полгодика и возьму ещё по-новее. Продам другому желающему ездить на польских номерах - желающих хватает, я бы даже сказал, что продаются такие машины быстрее таможенных.

Та гониво это! Из Киева ваще далеко до любой границы, такая тема для жителей неприграничных с Европой областей неактуальна, ИМХО.

Ездить отмечаться...

Бред, всё равно шо в мусарку, я б на такое никогда не подписался.

Езди дальше на грузовой, рабочей машине.

Езди дальше на грузовой, рабочей машине.

Ну так розкажіть всю процедуру...

Може мене переконаєте.

Ви ввозите як фізична особа чи на юридичну

Ну так розкажіть всю процедуру...

Може мене переконаєте.

Ви ввозите як фізична особа чи на юридичну

Як фізична. Вас оформляють як працівника фірми, роблять всі необхідні документи, машина переводиться на баланс фірми. Все.. ніяких нюансів неприємних власне я - не бачу.

P.S. По одним документам - машина фірми, по тим, що треба - машина ваша.

Страховка звичайна, ТО - 300 грн раз на рік.. але я не роблю, тому як в нас воно не потрібно.

Edited by e124

Як фізична. Вас оформляють як працівника фірми, роблять всі необхідні документи, машина переводиться на баланс фірми. Все.. ніяких нюансів неприємних власне я - не бачу.

P.S. По одним документам - машина фірми, по тим, що треба - машина ваша.

Страховка звичайна, ТО - 300 грн раз на рік.. але я не роблю, тому як в нас воно не потрібно.

Машина польська? Виїзджати раз в рік?

Машина польська? Виїзджати раз в рік?

так, необхідно тільки пересікти українську митницю, і не важно яку, хоч з Росією.

"Розтаможку" машин хочуть скасувати ... 18-05-2012

На сьогодні розмитнення старої іномарки коштує удвічі більше, ніж сам автомобіль.

Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів готує законопроекти, якими передбачається значно знизити акцизний збір за ввезення б/в іномарок, а в майбутньому взагалі від нього відмовитись, повідомив гендиректор асоціації Олег Назаренко. .

"Зараз українець при розмитненні б/в автомобіля повинен заплатити акцизний збір, який в 2-3 рази перевищує вартість самого автомобіля. .

На майбутнє, ми плануємо взагалі скасувати акциз, оскільки Україна залишилася єдиною країною в Європі, де існує такий збір. У всьому світі акциз-це податок на високорентабельні товари, наприклад, алкоголь чи сигарети, або на предмети розкоші", - пояснив він, пише "Коментарі". .

За його словами, таке зниження вартості митного оформлення, завдасть удар по "чорному" ринку автомобілів і дозволить залучити до державного бюджету додаткові надходження. "У нас пів країни змушені ставати злочинцями, оскільки цими митами, водія заганяють у тінь. Купивши в тій же Німеччині, машину за 500 євро, тут потрібно заплатити за її розмитнення в п'ять разів більше. .

При цьому півкраїни на таких автомобілях їздить, знаючи лазівки і способи. Думаю, якщо дати нормальну можливість їх розмитнити, держава отримала б додаткові доходи, а так залишається ні з чим взагалі", - сказав експерт. .

Як відомо, на сьогодні акцизні збори за ввезення старих машин залежать від її класу та робочого об'єму двигуна - від 1,5 до 3 євро за 1 см.куб.

текст

Ну а Олег Боярин из Еврокара и Михаил Резник из УкрАвтопрома говорят обратное:

Пошлины на иномарки вырастут до 25%

В общем, пока еще ситуация остается неясной.

сколько будет стоить бмв Е65 + услуги, и как эта операция происходит? можно в личку или в общак есть интерес

Edited by Олег_Lucky

сколько будет стоить бмв Е65 + услуги, и как эта операция происходит? можно в личку или в общак есть интерес

Цена автомобиля: от 6000 до 16000 эвро

СТО: от 20 до 100 у.е.

Документы: от 1000 до 1200 у.е.

Пригон: от 250 до 1000 у.е. (топливо+переоформление)

Предоплата частичная, поиск автомобиля или пригон указанного вами.

Edited by e124

В общем, пока еще ситуация остается неясной.

Давно понятно - меньше платить не будем... цены могут только подниматься.

так, необхідно тільки пересікти українську митницю, і не важно яку, хоч з Росією.

Чи правильно я розумію, що громадянина України без шенгенської візи і без ПМЖ, на польській машині пропустять через скажімо українсько-білоруський кордон і він зможе їздити по Україні рік без постановки на тимчасовий облік? На митниці якийсь документ дають?

Чи правильно я розумію, що громадянина України без шенгенської візи і без ПМЖ, на польській машині пропустять через скажімо українсько-білоруський кордон і він зможе їздити по Україні рік без постановки на тимчасовий облік? На митниці якийсь документ дають?

У вас має бути віза (шенгенська чи національна, шопінг.. та будь-яка, головне щоб вона передбачала виїзд в Польшу (перший раз) ).

У вас має бути віза (шенгенська чи національна, шопінг.. та будь-яка, головне щоб вона передбачала виїзд в Польшу (перший раз) ).

1. На тимчасовий облік в Україні не ставимо, їздимо на польських номерах, так?

2. Які документи оформляємо при перетині митниці?

3. Які документи пред'являємо працівникам ДАІ?

4. Машину підшуковуємо на польському обліку, чи можна шукати в Німеччині з подальшою постановкою на польський облік?

5. Які платежі несе польська фірма за те, що авто на ній висить на обліку?

Дякую.

1. На тимчасовий облік в Україні не ставимо, їздимо на польських номерах, так?

2. Які документи оформляємо при перетині митниці?

3. Які документи пред'являємо працівникам ДАІ?

4. Машину підшуковуємо на польському обліку, чи можна шукати в Німеччині з подальшою постановкою на польський облік?

5. Які платежі несе польська фірма за те, що авто на ній висить на обліку?

Дякую.

1. так

2, 3, 5 - це входить в консультацію при покупці документів, якщо вас інтересують ці питання перед покупкою - то в ЛС. (при покупці - проходите повну консультацію, що говорити на митниці, даї і так далі)

4. так

Всю тему не читал но интересно.

( если поляк вписывает в тех. паспорт меня как 2го хозяина авто + доверенность для выезда за бугор можно смело передвигаться по территории Украины 2 мес. выехать в любое государство (Россия, Белоруссия, Молдавия) порыбачить день и ехать назад домой :blush2: .

Это легально ?????

Начнем с того, почему 2 месяца ?

Вопрос такой.

Купил авто по этой схеме + документы. Как его продать через год, два?

Вопрос такой.

Купил авто по этой схеме + документы. Как его продать через год, два?

Нормально:

1. На авториа с учетом цены документов (продаются нормально, чтобы не говорили)

2. Потерять 1-2 тысячи - на шрот.

3. Продать в Польше.

ситуация у меня другая на маем Вито рванул шатун и блок в утиль я покупаю себе ещё одного Вито как донора а потом это го поляка снимаю с учета, что

мы имеем целого витька на запчасти. вопрос это легально

Нет, не легально.

Добрий день. Знаю що ця тема вже дуже часто обговорюється:) Але підскажіть,хочу купити бус в Латвії, і займатись перевозками з України в Прибалтику. В Ризі в мене друг,хочемо купити бус,оформити на нього. Він мені робить запрошення на фірму-тобто влаштовує мене там на роботу,я оплачую налоги. Що мені потрібно для їзди по Україні-мається наувазі безперешкодно,щоб Даїшніки кожен раз мене немучили і перетину кордону. Буду дуже вдячний за консультацію.

Edited by малий

Добрий день. Знаю що ця тема вже дуже часто обговорюється:) Але підскажіть,хочу купити бус в Латвії, і займатись перевозками з України в Прибалтику. В Ризі в мене друг,хочемо купити бус,оформити на нього. Він мені робить запрошення на фірму-тобто влаштовує мене там на роботу,я оплачую налоги. Що мені потрібно для їзди по Україні-мається наувазі безперешкодно,щоб Даїшніки кожен раз мене немучили і перетину кордону. Буду дуже вдячний за консультацію.

Договор, по которому ТЫ водитель автомобиля принадлежащего этой фирме.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.