Recommended Posts

Mercedes-Benz випустив 50-мільйонний автомобіль.

l9ius549bn_big.thumb.jpg.b845dcc16eaa7e0

З конвеєра підприємства Factory 56 в Зиндельфингене зійшов 50-мільйонний автомобіль Mercedes-Benz. Ювілейним став седан Mercedes-Maybach S 580.

Mercedes-Benz почав відлік виробництва автомобілів з 1946 року, тобто для подолання рубежу в 50 мільйонів автомобілів компанії знадобилося 75 років. У цю статистику включені всі легкові автомобілі Mercedes-Benz і машини дочірнього бренду smart.

«Mercedes-Benz завжди був синонімом розкоші. Ось чому я дуже пишаюся цією особливою річницею виробництва: випущено 50 мільйонів автомобілів - важлива віха в історії нашої компанії і виняткове досягнення команди. Я хотів би подякувати колегам на заводах по всьому світу за їх роботу і відданість. Їх досвід і ентузіазм у виробництві наших зірок день у день втілюють в життя бажання клієнтів у всьому світі », - сказав Йорг Бурцер, член правління Mercedes-Benz AG, керівник відділу виробництва та поставок.

В даний час Mercedes-Benz як і інші світові автовиробники розширює лінійку гібридних і повністю електричних автомобілів сімейства EQ. До 2022 року з конвеєрів автоскладальних підприємств компанії будуть сходити шість нових моделей Mercedes-EQ: седан EQS, компактні кросовери EQA і EQB, седан EQE, а також кроссоверние версії моделей EQS і EQE.

 

https://kurs.com.ua/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.