AndreyC180Sport

W212 Vs F10

157 posts in this topic

Ви також в квартирі живете? Я сподіваюсь квартира дорожча ніж мл-ка?

Ні. Я не хочу мати житло в цій країні. По такій іпа**тій ціні його хай хтось другий його купляє. Живу я сам і квартира мені потрібна тільки для того щоб переночувати. І бажано не самому, але щоб і її імені не треба було запам*ятовувати!

Знімаю бо знаю математику. І по кулькулятору за ті роки, що я Києві, і знімаючи зекономив років за 5 якраз на МЛ.

я видел в гармише, как в 220 дед грузил дрова, а потом еще туда бензопилу закинул........между прочим тот 220 вполне приличный......так что дело в голове.......купи 221 и не парся.......

Обязательно с фаркопом и ВОМ-ом!!!

я видел в гармише, как в 220 дед грузил дрова, а потом еще туда бензопилу закинул........между прочим тот 220 вполне приличный......так что дело в голове.......купи 221 и не парся.......

І бензопила в мене є. Stil. Може кому що треба буде спиляти? :rolleyes:

Да-да, дело в голове... Возите ради Бога что угодно, я вырос в частном доме и сейчас у родителей каких-то 300 квадратных метров головняка, так что я все понимаю.

Суть в том, что возить цемент одинаково жалко хоть на 212м, хоть на ЦЛС и так далее. Разницы нет - это бизнес-класс от Мерседес-Бенц. Я бы брал универсал, как минимум. А лучше Тойоту Хайлендер вместо Рава - там места просто вагон!

Ні. Я не хочу мати житло в цій країні. По такій іпа**тій ціні його хай хтось другий його купляє. Живу я сам і квартира мені потрібна тільки для того щоб переночувати. І бажано не самому, але щоб і її імені не треба було запам*ятовувати!

Знімаю бо знаю математику. І по кулькулятору за ті роки, що я Києві, і знімаючи зекономив років за 5 якраз на МЛ.

Мягко говоря Вы и есть тот пролетарий о которых так высказывались... Без квартиры, без жены, без детей, но на Мерседесе. Прямо пример для подражания! :rolleyes:

І бензопила в мене є. Stil. Може кому що треба буде спиляти? :rolleyes:

ну смейся смейся........бери 221, тебе не все равно, как на тебя посмотрят когда ты в него мешок цемента положишь? мне все равно, я на своем чистом пречистом возил и если надо и еще повезу......

Ребят, точно, мы ж про R-ку забыли!!! Идеальный вариант и для бензопилы и ульи вывезти, если надо! Только R-ка!

ну смейся смейся........бери 221, тебе не все равно, как на тебя посмотрят когда ты в него мешок цемента положишь? мне все равно, я на своем чистом пречистом возил и если надо и еще повезу......

О! Главное понимать кто для кого создан. Если все правильно упаковать, то возить не проблема.

тебе не все равно, как на тебя посмотрят когда ты в него мешок цемента положишь?

Обычно на этой фазе уже давно всё равно!!!

Как тут не процитировать классику -

"Просто відомі випадки про 4-літровий Прадо в кредиті, постійно жовта лампочка на датчику палива і зйомна однокімнатна хрущовка" - я прийшов і купив МЛ.

"П.С. Є істина народна: побудуй будинок, посади дерево і т.д." - само собою. Але не тут.) Дерев пересадив купу! Криниці чистив і копав! Будинок перебудовую. Для мами.

І "т. д." трохи пізніше - не нагулявся ще, тай нова МЛ-ка непогана перепустка в чарівний світ б**дства!

"А для будівництва будинку я думаю дійсно можна купити бус." - можна. Два краще!

"Є такий хороший будівельний форум стоимдом." - краще хороший форум по камасутрі! Тобто все на любителя!

"Так щоб побудувати будинок треба і в цінах на пісок орієнтуватися, і особисто бути присутнім на будівництві." - треба. Це ще та камасутра!

Тільки при чому тут бідна Єшка чи 5-ка!!!??? Беріть Л200 або тундру чи секвою пікапи і будете щасливі, шо піпєц! Не чіпайте Мерседес!!!

Edited by VRM

Я радий, що розмова повертається в позитивне русло і ніхто ні на кого не образився.

Як завжди відходимо від теми топіка.

Я напишу так: універсал мені не подобається, машина потрібна практична, щоб можна було і лижі вкинути і інколи інший вантаж. Так що седан бажано з розкладними задніми сидіннями. Я що краще - 5-ка чи 212-й я ще поки не визначився, буду збирати інфу.

А7 и новый ЦЛС в универсале - и практично и почти седан. А так, идеальнейший вариант Шкода Суперб. Седан просто фантастически универсален.

Так що седан бажано з розкладними задніми сидіннями.

Нашо Вам розкладні!? В Вас же пилка є! Якшо шо - спиляете спинки!

F10

Edited by AndreyC180Sport

А на A6 Allroad не получится наскрести? ..огонь ведь!

audi_a6-allroad-quattro-2012_20120118_006.jpg

А на A6 Allroad не получится наскрести? ..огонь ведь!

audi_a6-allroad-quattro-2012_20120118_006.jpg

Була А6 колись, Мерседес більше подобається

В мене теж колись була Ешка, Хонда краще! :rolleyes:

ось, може стане в нагоді:

http://benzclub.ru/forum/showthread.php?t=273451

На одному диханні прочитав топік. Дякує за посилання.

Я так зрозумів, що в БМВ краще працює АКП, карще зроблена обезшука, краща керованість.

В мене теж колись була Ешка, Хонда краще! :rolleyes:

124? 210? 211?

Не лежить душа до Ауді. Навіть А7 не дуже, хоча вдалося її трошки поюзати.

124? 210? 211?

Не лежить душа до Ауді. Навіть А7 не дуже, хоча вдалося її трошки поюзати.

Душа - это другое дело! А-то, непонятно какая А6 была. :rolleyes: Мы говорим о совершенно новых машинах, какая разница была до этого машина с похожим названием или нет. :friends:

Душа - это другое дело! А-то, непонятно какая А6 была. :rolleyes: Мы говорим о совершенно новых машинах, какая разница была до этого машина с похожим названием или нет. :friends:

Різниця є. Бренд багато що значить.

Не просто так значки від Мерседеса ліплять на уазики і екземпляри китайського автопрому.

Есть 3 ведущих бренда, немецких, в сегменте премиум: Мерседес, Ауди, БМВ. О чем говорим? Цены одинаковы - каждый выбирает что душе ближе. Ауди компромисс между БМВ и МБ по комфорту и управляемости.

У же нет той разницы которая была в 90х. Просто после 221го мы выбрали А8. И это не просто от нечего делать.

Одно из достоинств Ауди, как марки, в том, что она больше рассчитана на людей даже не моложе, а активнее. Мне так кажется. В их авто не скучно.

Если можно, просто поделюсь своими ощущениями. Я был ярым любителем Мерседес-Бенц. И сейчас питаю к бренду очень теплые чувства. Но как-то так вышло, что я открыл глаза и увидел массу автомобилей помимо МБ! Хороших, удобных и так далее. Зацикленность на марке вредна. Все делают примерно одинаковые машины с разным характером и берут только электроникой. Придумать больше просто нечего.

Потому, мой совет, просто покатайтесь по салонам, посмотрите что предлагают Лексусы, Инфинити, Ауди, Порше и так далее... И что Вы получите за свои деньги помимо значка на капоте и мнения односельчан, что у Вас новый Мерседес! Машину надо покупать СЕБЕ, а у нас принято ее покупать для других. Пусть неудобно возить картошку в купе, но вот на зависть соседу куплю купе! Ну ведь так же?

Влад вірно говорить. Та ауді, що зараз, - зовсім інший автомобіль. Я би радив вам завітати до салону Audi та замовити тест-драйв А6, якщо правда немає алергії до марки.

Я лично кайфую от такого ! :rolleyes:

Мотор можно и скромнее, но исполнение мегасимпатичное :friends:

post-22700-1344853808_thumb.jpg

Edited by Mr. Serg